facebook_pixel

GULF of RIGA REGATTA, Latvian Open Offshore Championship 2019

25.06 - 29.06, Roja, Montu, Kuressaare, Ruhnu, Kuivizi


Organizatori: Latvijas Zēģelētāju savienība
25.06
20 C°
NE ↙ 4 m/s
26.06
21 C°
E ← 3 m/s
27.06
19 C°
N ↓ 11 m/s
28.06
18 C°
N ↓ 11 m/s
29.06
20 C°
NW ↘ 8 m/s

Sponsors

Apraksts

Par Rīgas līča regati 2019

2019. gada Rīgas līča regate, kas vienlaicīgi ir arī Latvijas jūras burāšanas čempionāts un Livonijas kausa izcīņa, notiek no 25. līdz 29. jūnijam Rīgas jūras līcī, posmā Roja - Montu - Kuresāre - Roņu sala - Kuiviži.

Dalības maksa

30,00 EUR par katru komandas locekli un 40,00 EUR par jahtu, ja tās garums ir mazāks par 30 pēdām.

30,00 EUR par katru komandas locekli un 60,00 EUR par jahtu, ja tās garums ir 30 pēdas un vairāk.

Dalības maksa vienam posmam ir 20,00 EUR par katru komandas locekli un 30,00 EUR par jahtu.

Rekvizīti maksājumam:

Latvijas Zēģelētāju savienība

Reģ. Nr. 50008003331

IBAN: LV67HABA000140J035673

A/S SWEDBANK

SWIFT: HABALV22

Ar norādi: "GoRR 2019", jahtas nosaukums vai buras numurs un pieteikto cilvēku skaits.

Grafiks

23/7 Jāņu svinības Rojā

Izbaudiet vasaras saulgriežu svinības Rojā! Koncerts, ugunskurs un dejas.

24/7 Reģistrācija Rojā

Dalībnieku ballīte.

25/7 Atklāšanas ceremonija un regates pirmais posms

13:00 atklāšanas ceremonija. Regates posms no Rojas (LV) uz Montu (EE) ~36nm.

26/7 Sacensības un dalībnieku pasākums

Regates posms no Montu (EE) uz Kuresāri (EE) ~ 20nm. Izbaudiet Igaunijas viesmīlību dalībnieku pasākumā Kuresārē.

27/7 Sacensības uz Roņu salu

Regates posms no Kuresāres (EE) uz Roņu salu (EE) ~ 40nm. Izbaudiet šarmanto dabu un Eifeļa bāku.

28/7 Sacensības un dalībnieku pasākums

Regates posms no Roņu salas (EE) uz Kuivižiem (LV) ~ 35nm. Izbaudiet Latviešu viesmīlību dalībnieku pasākumā Kuivižos.

29/7 Sacensības un noslēguma pasākums

Īss regates posms Kuivižos (LV) un apbalvošanas ceremonija 17:00. Izbaudiet regates svinības!

Ziņojumi

  • Notice No. 7 / Paziņojums Nr. 7

    RACE COURSE: Ruhnu-Kuivizi, June 29th

    LYS2, ~32 nm

    Start ~ 0.5 nm to E from Ringsu safe water buoy (57.46.62N 23.17.39E) between yellow buoy and orange flag on the RC boat

    Starts ~ 0.5 jj uz E no Ringsu pieņemšanas bojas (57.46.62N 23.17.39E) starp dzeltenu boju un oranžo karogu uz tiesnešu kuģa

    Mark 1 – Ringsu safe water buoy 57.46.62N 23.17.39E to be left port

    1.zime – Ringsu pieņemšanas boja 57.46.62N 23.17.39E ar kreiso bortu

    Finish between Kuivizi safe water buoy 57.46.95N 24.17.10E port and the Race Committee boat starboard

    Finišs starp Kuivizi pieņemšanas boju 57.46.95N 24.17.10E kreisajā pusē un tiesnešu kuģi labajā pusē


    LYS1, ORC, ~36 nm

    Start ~ 0.5 nm to E from Ringsu safe water buoy (57.46.62N 23.17.39E) between yellow buoy and orange flag on the RC boat

    Starts ~ 0.5 jj uz E no Ringsu pieņemšanas bojas (57.46.62N 23.17.39E) starp dzeltenu boju un oranžo karogu uz tiesnešu kuģa

    Mark 1 – Ringsu safe water buoy 57.46.62N 23.17.39E to be left port

    1.zime – Ringsu pieņemšanas boja 57.46.62N 23.17.39E ar kreiso bortu

    Mark 2 – Kuivizi safe water buoy 57.46.95N 24.17.10E to be left port

    2.zīme – Kuivizi pieņemšanas boja 57.46.95N 24.17.10E ar kreiso bortu

    Mark 3 – yellow inflatable buoy about ~1 nm to W from Kuivizi safe water buoy to be left port

    3.zīme – dzeltena piepūpašām boja ~1 jj uz W no Kuivizi pieņemšanas bojas ar kreiso bortu

    Mark 4 – Kuivizi safe water buoy 57.46.95N 24.17.10E to be left port

    4.zīme – Kuivizi pieņemšanas boja 57.46.95N 24.17.10E ar kreiso bortu

    Mark 5 – yellow inflatable buoy about ~1 nm to W from Kuivizi safe water buoy to be left port

    5.zīme – dzeltena piepūpašām boja ~1 jj uz W no Kuivizi pieņemšanas bojas ar kreiso bortu

    Finish between Kuivizi safe water buoy 57.46.95N 24.17.10E port and the Race Committee boat starboard

    Finišs starp Kuivizi pieņemšanas boju 57.46.95N 24.17.10E kreisajā pusē un tiesnešu kuģi labajā pusē



  • Notice No. 6 / Paziņojums Nr. 6

    RACE COURSE: Kuressaare-Ruhnu, June 28th

    LYS2, ~38 nm

    Start ~ 0.5 nm to S from Romassaare S buoy (58.12.12N 22.29.05E) between yellow buoy and orange flag on the RC boat

    Starts ~ 0.5 jj uz S no Romassaare S bojas (58.12.12N 22.29.05E) starp dzeltenu boju un oranžo karogu uz tiesnešu kuģa

    Mark 1 – Roomassaare S buoy 58.12.12N 22.29.05E to be left starboard

    1.zīme - Roomassaare S boja 58.12.12N 22.29.05E ar labo bortu

    Finish between Ringsu safe water buoy (57.46.62N 23.17.39E) and the Race Committee boat

    Finišs starp Ringsu pieņemšanas boju (57.46.62N 23.17.39E) un tiesnešu kuģi

    LYS1, ORC, ~48 nm

    Start ~ 0.5 nm to S from Romassaare S buoy (58.12.12N 22.29.05E) between yellow buoy and orange flag on the RC boat

    Starts ~ 0.5 jj uz S no Romassaare S bojas (58.12.12N 22.29.05E) starp dzeltenu boju un

    Mark 1 – Roomassaare S buoy 58.12.12N 22.29.05E to be left port

    1.zīme – Roomassaare S boja 58.12.12N 22.29.05E ar krieso bortu

    Mark 2 – Vahase W buoy 58.06.65N 22.24.81E to be left port

    2.zīme – Vahase W boja 58.06.65N 22.24.81E ar kreiso bortu

    Mark 3 – Kirjurahu W buoy 58.04.58N 22.29.33E to be left port

    3.zīme – Kirjurahu W boja 58.04.58N 22.29.33E ar kreiso bortu

    Mark 4 – Vahase W buoy 58.06.65N 22.24.81E to be left port

    4.zīme – Vahase W boja 58.06.65N 22.24.81E ar kreiso bortu

    Finish between Ringsu safe water buoy (57.46.62N 23.17.39E) and the Race Committee boat

    Finišs starp Ringsu pieņemšanas boju (57.46.62N 23.17.39E) un tiesnešu kuģi


  • Notice No. 5 / Paziņojums Nr. 5

    7. SCHEDULE OF RACES

    7.1. Times of the first warning signals are defined as follows:

    Day 4

    28.06.2019

    10:00
    11:00

    Skippers meeting
    1st warning signal for Kuressaare-Ruhnu

    Day 5

    29.06.2019

    8:00
    9:00
    A.S.A.P.

    Skippers meeting
    1st warning signal for Ruhnu-Kuiviži
    Prize giving ceremony

    The Race Committee reserves the right to modify the above programme according to weather conditions and/or other unforeseen reasons.


  • Notice No. 4 / Paziņojums Nr. 4

    Due to the safety reasons all races are postponed until June 28, 2019.


  • Notice No. 3 / Paziņojums Nr. 3

    RACE COURSE: Montu-Kuressaare, June 26th


    LYS2, ~19 nm

    Start ~ 0.5 nm to SE from Montu mole between yellow buoy and orange flag on the RC boat

    Starts ~ 0.5 jj uz SE no Montu mola starp dzeltenu boju un oranžo karogu uz tiesnešu kuģa

    Mark 1 – Kaavi Shoal E buoy 57.57.01N 22.13.14E to be left port

    1.zīme – Kaavi Shoal E boja 57.57.01N 22.13.14E ar kreiso bortu

    Mark 2 – Vahase W buoy 58.06.65N 22.24.81E to be left port

    2.zīme – Vahase W boja 58.06.65N 22.24.81E ar kreiso bortu

    Finish near Kuressaare E 58.11.84N 22.27.99E

    Finišs pie Kuressaare E bojas 58.11.84N 22.27.99E 


    LYS1, ORC, ~26 nm

    Start ~ 0.5 nm to SE from Montu mole between yellow buoy and orange flag on the RC boat

    Start ~ 0.5 jj uz N no Rojas moliem starp dzeltenu boju un oranžo karogu uz tiesnešu kuģa

    Mark 1 – Kaavi Shoal E buoy 57.57.01N 22.13.14E to be left port

    1.zīme – Kaavi Shoal E boja 57.57.01N 22.13.14E ar krieso bortu

    Mark 2 – Vahase W buoy 58.06.65N 22.24.81E to be left starboard

    Mark 2 – Vahase W boja 58.06.65N 22.24.81E ar labo bortu

    Mark 3 – Kirjurahu W buoy 58.04.58N 22.29.33E to be left port

    Mark 3 – Kirjurahu W buoy 58.04.58N 22.29.33E ar kreiso bortu

    Mark 4 – Vahase W buoy 58.06.65N 22.24.81E to be left starboard

    Mark 4 – Vahase W buoy 58.06.65N 22.24.81E ar labo bortu

    Finish near Kuressaare E kardinālās bojas ~58.11.84N 22.27.99E 

    Finišs pie Kuresāres E kardinālās bojas ~58.11.84N 22.27.99E 


  • Notice No. 2 / Paziņojums Nr. 2

    RACE COURSE: Roja-Montu, June 25th

    LYS2, ~37 nm

    Start ~ 0.5 nm to N from Roja breakwater between yellow buoy and orange flag on the RC boat

    Start ~ 0.5 jj uz N no Rojas moliem starp dzeltenu boju un oranžo karogu uz tiesnešu kuģa

    Finish near Montu between mole and yellow buoy ~57.56.94N 22.07.64E

    Finišs pie Montu starp molu un dzeltenu boju ~57.56.94N 22.07.64E


    LYS1, ORC, ~41 nm

    Start ~ 0.5 nm to N from Roja breakwater between yellow buoy and orange flag on the RC boat

    Start ~ 0.5 jj uz N no Rojas moliem starp dzeltenu boju un oranžo karogu uz tiesnešu kuģa

    Mark 1 – safe water buoy 57.50.99N 22.36.88E to be left port

    1.zīme – pieņemšanas boja 57.50.99N 22.36.88E

    Mark 2 – Kaavi E buoy 58.00.08N 22.16.90E to be left port

    2.zīme – kardinālā boja Kaavi E 58.00.08N 22.16.90E ar kreiso bortu

    Mark 3 – Kaavi Shoal E buoy 57.57.01N 22.13.14E to be left starbord

    3.zīmē – kardinālā boja Kaavi Shoal E 57.57.01N 22.13.14E ar labo bortu

    Finish near Montu between mole and yellow buoy ~57.56.94N 22.07.64E

    Finišs pie Montu starp molu un dzeltenu boju ~57.56.94N 22.07.64E


  • Notice No. 1 / Paziņojums Nr. 1

    LYS yachts will be divided into classes at 12.00 on June 25.

    LYS jahtas tiks sadalītas klasēs 25. jūnijā plkst. 12:00.


Rezultāti

ORC
Grupa
logo
Run: 1 Roja-Montu
Starts: 2019-06-25 15:15:00
Attālums: 41 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Run: 2 Montu-Kuressaare
Starts: 2019-06-26 11:05:00
Attālums: 14,6 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Run: 3 Kuressaare-Ruhnu
Starts: 2019-06-28 11:05:00
Attālums: 48 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Run: 4 Ruhnu-Kuivizi
Starts: 2019-06-29 09:05:00
Attālums: 36 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Vieta
Atjaunots: 2019-06-29 16:49:52
Dalībnieki ORC Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz.
12 JAZZ
EST-465 Risto Riim
639.7
22:06:52
ET:06:51:52 / CT:06:38:04
+2114s +410s 5,24kts 4 4
16:14:14
ET:05:09:14 / CT:04:58:52
+1932s +3s 6,99kts 2 2
17:18:50
ET:06:13:50 / CT:06:01:19
+2088s +106s 5,78kts 2 2
14:45:40
ET:05:40:40 / CT:05:29:15
+1454s 0s 6,34kts 1 1 9 1
13 EXTREME
LTU-1620 Aistis Kalanavičius
609.8
21:42:26
ET:06:27:26 / CT:06:31:14
+648s 0s 5,58kts 1 1
16:00:55
ET:04:55:55 / CT:04:58:49
+1133s 0s 7,30kts 1 1
17:11:58
ET:06:06:58 / CT:06:10:34
+1676s +661s 5,89kts 5 5
14:33:28
ET:05:28:28 / CT:05:31:41
+722s +146s 6,58kts 3 3 10 2
3 SUGAR 2
EST-711 Alari Akermann
599.8
21:38:14
ET:06:23:14 / CT:06:34:32
+396s +198s 5,64kts 2 2
16:06:47
ET:05:01:47 / CT:05:10:41
+1485s +712s 7,16kts 5 5
16:54:15
ET:05:49:15 / CT:05:59:33
+613s 0s 6,18kts 1 1
14:26:45
ET:05:21:45 / CT:05:31:14
+319s +119s 6,71kts 2 2 10 3
6 MASU
EST-632 Keith Luur
645.4
22:13:04
ET:06:58:04 / CT:06:40:08
+2486s +534s 5,17kts 5 5
16:22:08
ET:05:17:08 / CT:05:03:32
+2406s +283s 6,81kts 4 4
17:25:36
ET:06:20:36 / CT:06:04:16
+2494s +283s 5,68kts 3 3
14:52:14
ET:05:47:14 / CT:05:32:20
+1848s +185s 6,22kts 4 4 16 4
8 KATARINA JEE
EST-464 Mart Tamm
644.7
22:09:27
ET:06:54:27 / CT:06:37:27
+2269s +373s 5,21kts 3 3
16:30:48
ET:05:25:48 / CT:05:12:27
+2926s +818s 6,63kts 6 6
17:24:53
ET:06:19:53 / CT:06:04:18
+2451s +285s 5,69kts 4 4
14:52:09
ET:05:47:09 / CT:05:32:55
+1843s +220s 6,22kts 5 5 18 5
28 SPIRIT
SWE-550 Kristaps Remess
562.5
21:43:21
ET:06:28:21 / CT:07:05:12
+703s +2038s 5,56kts 8 8
15:42:02
ET:04:37:02 / CT:05:03:19
0s +270s 7,80kts 3 3
16:44:02
ET:05:39:02 / CT:06:11:12
0s +699s 6,37kts 6 6
14:21:26
ET:05:16:26 / CT:05:46:28
0s +1033s 6,83kts 6 6 23 6
2 GEORG
EST-278 Viktor Veofanov
643.9
22:28:25
ET:07:13:25 / CT:06:55:00
+3407s +1426s 4,98kts 6 6
16:31:44
ET:05:26:44 / CT:05:12:51
+2982s +842s 6,61kts 7 7 0kts 9 DNC 0kts 9 DNC 31 7
20 ROCCABELLA
LAT-911 Edgars Salmanis
554.9
21:31:38
ET:06:16:38 / CT:06:58:33
0s +1639s 5,74kts 7 7
15:52:46
ET:04:47:46 / CT:05:19:48
+644s +1259s 7,51kts 8 8 0kts 9 DNC 0kts 9 DNC 33 8
LYS1
Grupa
logo
Run: 1 Roja-Montu
Starts: 2019-06-25 15:20:00
Attālums: 41 nm
LYS, Koef: 1
Run: 2 Montu-Kuressaare
Starts: 2019-06-26 11:10:00
Attālums: 14,6 nm
LYS, Koef: 1
Run: 3 Kuressaare-Ruhnu
Starts: 2019-06-28 11:10:00
Attālums: 48 nm
LYS, Koef: 1
Run: 4 Ruhnu-Kuivizi
Starts: 2019-06-29 09:23:00
Attālums: 36 nm
LYS, Koef: 1
Vieta
Atjaunots: 2019-06-29 16:50:55
Dalībnieki LYS Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz.
31 EXTRA BRUT
LAT-577 Alexei Alexeev
1.296
21:45:13
ET:06:25:13 / CT:08:19:14
+584s +148s 5,61kts 2 2
16:03:57
ET:04:53:57 / CT:06:20:58
0s 0s 7,35kts 1 1
17:05:16
ET:05:55:16 / CT:07:40:26
+453s +567s 6,08kts 2 2
14:49:52
ET:05:26:52 / CT:07:03:37
0s +14s 6,61kts 2 2 7 1
15 PRUS PRIMO
LTU-2037 Gintaras Chomentauskas
1.225
22:22:59
ET:07:02:59 / CT:08:38:09
+2850s +1283s 5,11kts 5 5
16:28:54
ET:05:18:54 / CT:06:30:39
+1497s +581s 6,77kts 4 4
17:27:07
ET:06:17:07 / CT:07:41:58
+1764s +659s 5,73kts 3 3
15:08:37
ET:05:45:37 / CT:07:03:23
+1125s 0s 6,25kts 1 1 13 2
24 PROJECT A1
LAT-424 Janis Norde
1.323
21:35:29
ET:06:15:29 / CT:08:16:46
0s 0s 5,75kts 1 1
16:07:55
ET:04:57:55 / CT:06:34:09
+238s +791s 7,25kts 6 6
17:00:40
ET:05:50:40 / CT:07:43:56
+177s +777s 6,16kts 4 4
15:20:21
ET:05:57:21 / CT:07:52:46
+1829s +2963s 6,04kts 8 8 19 3
18 RANGO
LTU-2245 Šarūnas Sodeika
1.297
22:07:57
ET:06:47:57 / CT:08:49:07
+1948s +1941s 5,29kts 7 7
16:21:27
ET:05:11:27 / CT:06:43:57
+1050s +1379s 6,94kts 10 10
16:57:43
ET:05:47:43 / CT:07:30:59
0s 0s 6,21kts 1 1
14:49:53
ET:05:26:53 / CT:07:03:58
+1s +35s 6,61kts 3 3 21 4
11 LILIANN
EST-396 Magrus Beljakov
1.175
22:59:46
ET:07:39:46 / CT:09:00:14
+5057s +2608s 4,70kts 10 10
16:41:13
ET:05:31:13 / CT:06:29:11
+2236s +493s 6,52kts 3 3
18:15:35
ET:07:05:35 / CT:08:20:04
+4672s +2945s 5,08kts 8 8
15:34:56
ET:06:11:56 / CT:07:17:01
+2704s +818s 5,81kts 5 5 26 5
19 BLONDY
LAT-315 Andris Zubrickis
1.158
22:38:51
ET:07:18:51 / CT:08:28:11
+3802s +685s 4,92kts 3 3
16:40:01
ET:05:30:01 / CT:06:22:10
+2164s +72s 6,55kts 2 2
18:31:24
ET:07:21:24 / CT:08:31:08
+5621s +3609s 4,89kts 9 9 0kts 14 DNC 28 6
21 GURU
LAT-352 Arnis Remess
1.288
22:01:43
ET:06:41:43 / CT:08:37:25
+1574s +1239s 5,38kts 4 4
16:19:15
ET:05:09:15 / CT:06:38:19
+918s +1041s 6,98kts 7 7
17:15:15
ET:06:05:15 / CT:07:50:27
+1052s +1168s 5,91kts 5 5 0kts 14 DNC 30 7
9 GABRIEL
LAT-3 Andris Zirdzins
1.271
22:13:55
ET:06:53:55 / CT:08:46:05
+2306s +1759s 5,22kts 6 6
16:35:00
ET:05:25:00 / CT:06:53:05
+1863s +1927s 6,65kts 12 12
17:54:52
ET:06:44:52 / CT:08:34:35
+3429s +3816s 5,34kts 10 10
14:59:26
ET:05:36:26 / CT:07:07:36
+574s +253s 6,42kts 4 4 32 8
26 VENTA
LAT-1987 Mārtiņš Grobiņš
1.266
22:25:24
ET:07:05:24 / CT:08:58:33
+2995s +2507s 5,08kts 9 9
16:29:31
ET:05:19:31 / CT:06:44:30
+1534s +1412s 6,76kts 11 11
17:38:19
ET:06:28:19 / CT:08:11:37
+2436s +2438s 5,56kts 7 7
15:17:17
ET:05:54:17 / CT:07:28:31
+1645s +1508s 6,10kts 7 7 34 9
29 BLUE JADE
LAT-607 Oskars Strēlnieks
1.213 0kts 14 DNS
16:34:25
ET:05:24:25 / CT:06:33:31
+1828s +753s 6,66kts 5 5
18:39:58
ET:07:29:58 / CT:09:05:49
+6135s +5690s 4,80kts 12 12
15:25:32
ET:06:02:32 / CT:07:19:45
+2140s +982s 5,96kts 6 6 37 10
1 CENTAUR
EST-371 Rain Riim
1.187
23:06:20
ET:07:46:20 / CT:09:13:32
+5451s +3406s 4,63kts 11 11
16:47:46
ET:05:37:46 / CT:06:40:56
+2629s +1198s 6,39kts 8 8
18:02:49
ET:06:52:49 / CT:08:10:01
+3906s +2342s 5,23kts 6 6 0kts 14 DNC 39 11
23 MŪZA
LAT-458 Aigars Brencis
1.272
22:18:59
ET:06:58:59 / CT:08:52:57
+2610s +2171s 5,16kts 8 8
16:26:42
ET:05:16:42 / CT:06:42:51
+1365s +1313s 6,82kts 9 9
17:59:20
ET:06:49:20 / CT:08:40:40
+3697s +4181s 5,28kts 11 11 0kts 14 DNC 42 12
27 SUPERLĪGA
LAT-b/n Āris Liepiņš
1.312
22:46:53
ET:07:26:53 / CT:09:46:19
+4284s +5373s 4,83kts 12 12
16:44:01
ET:05:34:01 / CT:07:18:14
+2404s +3436s 6,47kts 13 13
18:07:27
ET:06:57:27 / CT:09:07:42
+4184s +5803s 5,17kts 13 13
15:46:43
ET:06:23:43 / CT:08:23:26
+3411s +4803s 5,63kts 9 9 47 13
LYS2
Grupa
logo
Run: 1 Roja-Montu
Starts: 2019-06-25 15:25:00
Attālums: 37 nm
LYS, Koef: 1
Run: 2 Montu-Kuressaare
Starts: 2019-06-26 11:15:00
Attālums: 14,6 nm
LYS, Koef: 1
Run: 3 Kuressaare-Ruhnu
Starts: 2019-06-28 11:15:00
Attālums: 38 nm
LYS, Koef: 1
Run: 4 Ruhnu-Kuivizi
Starts: 2019-06-29 09:28:00
Attālums: 32 nm
LYS, Koef: 1
Vieta
Atjaunots: 2019-06-29 16:51:37
Dalībnieki LYS Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz.
14 CASTOR
EST-39 Joosep Laus
0.964
23:38:11
ET:08:13:11 / CT:07:55:26
+5582s +1444s 3,89kts 5 5
17:28:29
ET:06:13:29 / CT:06:00:02
+2008s 0s 5,14kts 1 1
17:05:30
ET:05:50:30 / CT:05:37:53
+2659s +414s 5,48kts 3 3
15:33:29
ET:06:05:29 / CT:05:52:20
+2429s 0s 5,25kts 1 1 10 1
30 DIKS
LAT-454 Girts Fisers-Blumbergs
1.077
22:26:31
ET:07:01:31 / CT:07:33:58
+1282s +156s 4,55kts 2 2
16:59:59
ET:05:44:59 / CT:06:11:33
+298s +691s 5,57kts 2 2
16:48:54
ET:05:33:54 / CT:05:59:37
+1663s +1718s 5,75kts 4 4
15:11:14
ET:05:43:14 / CT:06:09:40
+1094s +1040s 5,59kts 7 7 15 2
10 TERRADO
LAT-572 Romans Mickevics
1.128
22:05:09
ET:06:40:09 / CT:07:31:22
0s 0s 4,80kts 1 1
16:57:10
ET:05:42:10 / CT:06:25:58
+129s +1556s 5,61kts 6 6
16:41:30
ET:05:26:30 / CT:06:08:18
+1219s +2239s 5,88kts 6 6
14:53:23
ET:05:25:23 / CT:06:07:02
+23s +882s 5,90kts 6 6 19 3
32 ENCORE
LAT-107 Guntis Blūmentāls
1.081
22:41:15
ET:07:16:15 / CT:07:51:35
4,40kts 13 RET
17:07:07
ET:05:52:07 / CT:06:20:38
+726s +1236s 5,45kts 5 5
16:21:11
ET:05:06:11 / CT:05:30:59
0s 0s 6,27kts 1 1
15:03:26
ET:05:35:26 / CT:06:02:36
+626s +616s 5,72kts 3 3 22 4
7 SARMATIJA
LAT-622 Zigmārs Zandersons
1.096
21:50:47
ET:06:25:47 / CT:07:02:49
4,98kts 13 RET
16:55:01
ET:05:40:01 / CT:06:12:39
0s +757s 5,65kts 3 3
16:43:37
ET:05:28:37 / CT:06:00:10
+1346s +1751s 5,84kts 5 5
14:53:00
ET:05:25:00 / CT:05:56:12
0s +232s 5,91kts 2 2 23 5
5 IRISHA
LAT-230 Aleksandrs Smertjevs
1.117
22:15:55
ET:06:50:55 / CT:07:39:00
+646s +458s 4,67kts 3 3
17:06:43
ET:05:51:43 / CT:06:32:52
+702s +1970s 5,46kts 9 9
16:49:16
ET:05:34:16 / CT:06:13:23
+1685s +2544s 5,74kts 7 7
14:53:29
ET:05:25:29 / CT:06:03:34
+29s +674s 5,90kts 4 4 23 6
33 KIKI
S-1669 Edgars Liepiņš
1.088 0kts 13 RET
17:10:42
ET:05:55:42 / CT:06:27:00
+941s +1618s 5,40kts 7 7
16:21:58
ET:05:06:58 / CT:05:33:59
+47s +180s 6,25kts 2 2
15:02:49
ET:05:34:49 / CT:06:04:17
+589s +717s 5,73kts 5 5 27 7
25 MRS RO
KR-893 Kaspars Rozkalns
1.003 0kts 13 RET
17:28:32
ET:06:13:32 / CT:06:14:39
+2011s +877s 5,14kts 4 4
17:45:42
ET:06:30:42 / CT:06:31:52
+5071s +3653s 4,91kts 10 10
15:42:32
ET:06:14:32 / CT:06:15:39
+2972s +1399s 5,13kts 8 8 35 8
4 VENTOUX DEUX
LAT-283 Dace Valgere
1.113
22:23:19
ET:06:58:19 / CT:07:45:35
+1090s +853s 4,59kts 4 4
17:09:54
ET:05:54:54 / CT:06:35:00
+893s +2098s 5,41kts 10 10
17:22:05
ET:06:07:05 / CT:06:48:34
+3654s +4655s 5,23kts 11 11
15:14:59
ET:05:46:59 / CT:06:26:12
+1319s +2032s 5,53kts 10 10 35 9
16 MOSQUITO
LAT-580 Kārlis Balgalvis
1.136
22:36:00
ET:07:11:00 / CT:08:09:37
+1851s +2295s 4,45kts 6 6
17:09:44
ET:05:54:44 / CT:06:42:59
+883s +2577s 5,41kts 12 12
16:51:04
ET:05:36:04 / CT:06:21:46
+1793s +3047s 5,71kts 8 8
15:10:06
ET:05:42:06 / CT:06:28:38
+1026s +2178s 5,61kts 11 11 37 10
17 FORMICA
SWE-8880 Janis Voronovs
1.107
22:41:15
ET:07:16:15 / CT:08:02:56
4,40kts 13 RET
17:04:51
ET:05:49:51 / CT:06:27:17
+590s +1635s 5,49kts 8 8
17:05:16
ET:05:50:16 / CT:06:27:45
+2645s +3406s 5,48kts 9 9
15:13:13
ET:05:45:13 / CT:06:22:09
+1213s +1789s 5,56kts 9 9 39 11
22 CONFETTI
LAT-8661 Zigis Goldmanis
1.099
22:38:57
ET:07:13:57 / CT:07:56:55
4,42kts 13 RET
17:15:32
ET:06:00:32 / CT:06:36:14
+1231s +2172s 5,33kts 11 11 0kts 13 DNC 0kts 13 DNC 50 12

Reģistrācija

Reģistrācija izslēgta

Dalībnieki

33
|
|
|
LYS
|
ORC

LYS 25

17 SWE-8880
FORMICA
Jahtas kapteinis: Janis Voronovs
gph: 1.107  
11 EST-396
LILIANN
Jahtas kapteinis: Magrus Beljakov
gph: 1.175  
14 EST-39
CASTOR
Jahtas kapteinis: Joosep Laus
gph: 0.964  
15 LTU-2037
PRUS PRIMO
Jahtas kapteinis: Gintaras Chomentauskas
gph: 1.225  
25 KR-893
MRS RO
Jahtas kapteinis: Kaspars Rozkalns
gph: 1.003  
10 LAT-572
TERRADO
Jahtas kapteinis: Romans Mickevics
gph: 1.128  
33 S-1669
KIKI
Jahtas kapteinis: Edgars Liepiņš
gph: 1.088  
21 LAT-352
GURU
Jahtas kapteinis: Arnis Remess
gph: 1.288  
16 LAT-580
MOSQUITO
Jahtas kapteinis: Kārlis Balgalvis
gph: 1.136  
31 LAT-577
EXTRA BRUT
Jahtas kapteinis: Alexei Alexeev
gph: 1.296  
32 LAT-107
ENCORE
Jahtas kapteinis: Guntis Blūmentāls
gph: 1.081  
19 LAT-315
BLONDY
Jahtas kapteinis: Andris Zubrickis
gph: 1.158  
7 LAT-622
SARMATIJA
Jahtas kapteinis: Zigmārs Zandersons
gph: 1.096  
27 LAT-b/n
SUPERLĪGA
Jahtas kapteinis: Āris Liepiņš
gph: 1.312  
29 LAT-607
BLUE JADE
Jahtas kapteinis: Oskars Strēlnieks
gph: 1.213  
22 LAT-8661
CONFETTI
Jahtas kapteinis: Zigis Goldmanis
gph: 1.099  
4 LAT-283
VENTOUX DEUX
Jahtas kapteinis: Dace Valgere
gph: 1.113  
1 EST-371
CENTAUR
Jahtas kapteinis: Rain Riim
gph: 1.187  
23 LAT-458
MŪZA
Jahtas kapteinis: Aigars Brencis
gph: 1.272  
24 LAT-424
PROJECT A1
Jahtas kapteinis: Janis Norde
gph: 1.323  
18 LTU-2245
RANGO
Jahtas kapteinis: Šarūnas Sodeika
gph: 1.297  
5 LAT-230
IRISHA
Jahtas kapteinis: Aleksandrs Smertjevs
gph: 1.117  
9 LAT-3
GABRIEL
Jahtas kapteinis: Andris Zirdzins
gph: 1.271  
30 LAT-454
DIKS
Jahtas kapteinis: Girts Fisers-Blumbergs
gph: 1.077  
26 LAT-1987
VENTA
Jahtas kapteinis: Mārtiņš Grobiņš
gph: 1.266  

ORC 8

3 EST-711
SUGAR 2
Jahtas kapteinis: Alari Akermann
gph: 599.8  
6 EST-632
MASU
Jahtas kapteinis: Keith Luur
gph: 645.4  
2 EST-278
GEORG
Jahtas kapteinis: Viktor Veofanov
gph: 643.9  
28 SWE-550
SPIRIT
Jahtas kapteinis: Kristaps Remess
gph: 562.5  
8 EST-464
KATARINA JEE
Jahtas kapteinis: Mart Tamm
gph: 644.7  
20 LAT-911
ROCCABELLA
Jahtas kapteinis: Edgars Salmanis
gph: 554.9  
13 LTU-1620
EXTREME
Jahtas kapteinis: Aistis Kalanavičius
gph: 609.8  
12 EST-465
JAZZ
Jahtas kapteinis: Risto Riim
gph: 639.7  

17 FORMICA SWE-8880 Janis Voronovs

  • gph: 1.107  

11 LILIANN EST-396 Magrus Beljakov

  • gph: 1.175  

3 SUGAR 2 EST-711 Alari Akermann

  • gph: 599.8  

14 CASTOR EST-39 Joosep Laus

  • gph: 0.964  

15 PRUS PRIMO LTU-2037 Gintaras Chomentauskas

  • gph: 1.225  

6 MASU EST-632 Keith Luur

  • gph: 645.4  

25 MRS RO KR-893 Kaspars Rozkalns

  • gph: 1.003  

10 TERRADO LAT-572 Romans Mickevics

  • gph: 1.128  

2 GEORG EST-278 Viktor Veofanov

  • gph: 643.9  

33 KIKI S-1669 Edgars Liepiņš

  • gph: 1.088  

21 GURU LAT-352 Arnis Remess

  • gph: 1.288  

16 MOSQUITO LAT-580 Kārlis Balgalvis

  • gph: 1.136  

31 EXTRA BRUT LAT-577 Alexei Alexeev

  • gph: 1.296  

32 ENCORE LAT-107 Guntis Blūmentāls

  • gph: 1.081  

19 BLONDY LAT-315 Andris Zubrickis

  • gph: 1.158  

7 SARMATIJA LAT-622 Zigmārs Zandersons

  • gph: 1.096  

27 SUPERLĪGA LAT-b/n Āris Liepiņš

  • gph: 1.312  

29 BLUE JADE LAT-607 Oskars Strēlnieks

  • gph: 1.213  

22 CONFETTI LAT-8661 Zigis Goldmanis

  • gph: 1.099  

4 VENTOUX DEUX LAT-283 Dace Valgere

  • gph: 1.113  

1 CENTAUR EST-371 Rain Riim

  • gph: 1.187  

28 SPIRIT SWE-550 Kristaps Remess

  • gph: 562.5  

23 MŪZA LAT-458 Aigars Brencis

  • gph: 1.272  

8 KATARINA JEE EST-464 Mart Tamm

  • gph: 644.7  

20 ROCCABELLA LAT-911 Edgars Salmanis

  • gph: 554.9  

13 EXTREME LTU-1620 Aistis Kalanavičius

  • gph: 609.8  

24 PROJECT A1 LAT-424 Janis Norde

  • gph: 1.323  

18 RANGO LTU-2245 Šarūnas Sodeika

  • gph: 1.297  

5 IRISHA LAT-230 Aleksandrs Smertjevs

  • gph: 1.117  

9 GABRIEL LAT-3 Andris Zirdzins

  • gph: 1.271  

30 DIKS LAT-454 Girts Fisers-Blumbergs

  • gph: 1.077  

26 VENTA LAT-1987 Mārtiņš Grobiņš

  • gph: 1.266  

12 JAZZ EST-465 Risto Riim

  • gph: 639.7  

Dokumenti

mar 25 23:51

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Oriģinālais fails
jūn 26 01:03

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Oriģinālais fails