facebook_pixel

Roņu pirts regate

05.08 - 07.08, Mērsrags


Organizatori: JKE

Ziņojumi

 • Miķeļa alus

  Ahoi!

  Pirts un alus ir divas nešķiramas lietas. Valda uzskats, ka daudzi nemaz neiet pirtī, ja pēc pirts nevar iedzert aukstu alu. Šogad Roņu pirts regates organizātori ir parūpējušies, lai viss būtu sakārtots. Regates atbalstītājs būs Miķeļa alus darītāva, kas ne tikai būs atvedusi uz Roņu salu daudz alus, bet kā īpašas balvas pasniegs Roņu kausa ieguvējiem! • Jauns atbalstītājs

  Ahoi!

  Prieks paziņot, ka Roņu pirts regatē pievienojās atbalstītājs - Nākotnes gaļas kombināts, kas sagādās gardas balvas Roņu kausa izcīņas laikā. Roņu kausu izcīna katra grupa sestdienā notiekošajās īsajās distancēs! • Ceļojošie kausi Roņu pirts regatē!

  Ahoi!
  Pēc neoficiālas, taču drošas informācijas Roņu pirts regate vai kādreizējās regates ar savādākiem nosaukumiem, kur Latvijas jahtas dodas burāt uz Ruhnu salu, notiksies jau simtvienpadsmito reizi. Par godu vai nejaušas sakritības pēc šogad tiks uzsākta arī Roņu pirts regates ceļojošās balvas tradīcija. Nedaudz netradicionāli apbalvojumi, taču ļoti saskanīgi ar Ruhnu salas auru. Tagad uzvarētājiem pie savu kausu kolekcijas būs patstāvīgs apgaismojums gada garumā!

  LYS1 grupas uzvarētājiem - Lampa Edison no Watt & Veke
  LYS2 grupas uzvarētājiem - Lampa Albin no Watt & Veke

  Vairāk informācijas par Watt & Veke var atrast www.laamp.lv