facebook_pixel

BeActive pludmales spēles - Rīgas kauss burāšanā 2019 (Optimist jahtu klasei)

17.08 - 18.08, Rīga


Organizatori: Pilsētas jahtklubs
17.08
26 C°
S ↑ 3 m/s
18.08
25 C°
SE ↖ 3 m/s

Apraksts

16.-18. augustā Pilsētas jahtklubā norisināsies ikgadējā jauniešu regate "Rīgas kauss burāšanā 2019" optimist klases jahtām.
Sacensības norisinās Daugavā pie Pilsētas jahtkluba un ikgadu pulcē jaunos burātājus no dažādiem Latvijas jahtklubiem.

Dalībnieki līdz 16 gadu vecumam ir laipni aicināti pieteikties sacensību komitejas birojā 16.08.2019. no 17:00 līdz 19:00 un sacensību dienā.

Rezultāti

Overall
Grupa
logo
Run: 1
Starts: 2019-08-17 12:30:00
Attālums: 1 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Run: 2
Starts: 2019-08-17 13:44:00
Attālums: 1 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Run: 3
Starts: 2019-08-17 14:50:00
Attālums: 1 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Run: 4
Starts: 2019-08-17 15:55:00
Attālums: 1 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Run: 5
Starts: 2019-08-18 12:00:00
Attālums: 1 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Run: 6
Starts: 2019-08-18 13:07:00
Attālums: 1 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Run: 7
Starts: 2019-08-18 14:26:00
Attālums: 1 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Vieta
Atjaunots: 2019-08-18 18:24:08
Dalībnieki Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz. Pun. Poz.
LAT-68
Ričards Muciņš - A/z/RJK
1 1 5 5 1 1 1 1 3 3 1 1 1 1 8 1
LAT-143
Emīls Amsils - A/z/k360
3 3 2 2 2 2 3 3 1 1 3 3 4 4 14 2
LAT-71
Eduards Muciņš - A/z/RJK
4 4 1 1 4 4 2 2 9 9 13 13 2 2 22 3
LAT-120
Rihards Pļaviņš - A/z/RJK
2 2 6 6 9 9 6 6 4 4 2 2 3 3 23 4
LAT-140
Emīls Mikus Baškevičs - A/z/RJK
5 5 7 7 5 5 7 7 6 6 11 11 5 5 35 5
LAT-107
Viesturs Simsons - A/z/RJK
8 8 17 17 8 8 4 4 2 2 8 8 6 6 36 6
LAT-73
Kristiāna Paula Sīmane - A/m/RJK
7 7 4 4 6 6 8 8 10 10 6 6 12 12 41 7
LAT-138
Karlīna Vaivode - A/m/k360
11 11 10 10 3 3 5 5 7 7 10 10 46 DNF 46 8
LAT-100
Jēkabs Čodars - A/z/Jūrmala
6 6 15 15 10 10 9 9 5 5 16 16 7 7 52 9
LAT-41
Jūlijs Kaugars - B/z/Jūrmala
9 9 9 9 7 7 10 10 15 15 12 12 11 11 58 10
LAT-119
Kristaps Ēlerts - A/z/RJK
14 14 8 8 19 19 12 12 20 20 5 5 14 14 72 11
LAT-72
Valentīns Kalniņš - A/z/RJK
13 13 20 20 11 11 14 14 8 8 20 20 8 8 74 12
LAT-128
Ulla Katrīna Dubra - B/m/JKE
20 20 21 21 16 16 13 13 13 13 4 4 9 9 75 13
LAT-50
Ansis Čodars - B/z/Jūrmala
19 19 3 3 18 18 11 11 18 18 15 15 46 DNF 84 14
LAT-115
Artis Kristers Graudums - B/z/k360
18 18 11 11 25 25 15 15 14 14 17 17 10 10 85 15
LAT-114
Ivo Domijan - B/z/JKE
15 15 12 12 15 15 27 27 19 19 7 7 46 DNF 95 16
LAT-118
Soraija Tolstika - A/m/JKE
24 24 23 23 13 13 16 16 11 11 9 9 46 DNF 96 17
LAT-132
Laura Patrīcija Grote - B/m/k360
12 12 22 22 20 20 18 18 12 12 22 22 13 13 97 18
LAT-69
Elza Marija Ciema - A/m/Jūrmala
17 17 18 18 12 12 21 21 21 21 14 14 46 DNF 103 19
LAT-141
Šārona Alīda Caune - A/m/Jūrmala
23 23 16 16 22 22 19 19 16 16 18 18 46 DNF 114 20
LAT-145
Gabriels Civjans - A/z/Jūrmala
16 16 14 14 17 17 22 22 25 25 24 24 46 DNF 118 21
LAT-90
Kārlis Lapsa - A/z/PJK
10 10 24 24 30 30 20 20 23 23 19 19 46 DNF 126 22
LAT-37
Ralfs Bite - A/z/JKE
22 22 25 25 24 24 17 17 17 17 21 21 46 DNF 126 23
LAT-60
Paula Riekstiņa - A/m/Jūrmala
25 25 19 19 27 27 26 26 26 26 23 23 46 DNF 146 24
LAT-66
Alise Ance Rupenheite - B/m/Jūrmala
21 21 27 27 23 23 24 24 27 27 27 27 46 DNF 149 25
LAT-2
Toms Jirgensons - A/z/KJK
28 28 26 26 14 14 31 31 24 24 29 29 46 DNF 152 26
LAT-80
Gustavs Penka - A/z/KJK
29 29 13 13 21 21 36 36 29 29 30 30 46 DNF 158 27
LAT-48
Gustavs Jānis Plato - B/z/Jūrmala
32 32 29 29 28 28 25 25 28 28 25 25 46 DNF 167 28
LAT-112
Hetija Keita Gertmane - A/m/PJK
26 26 36 36 26 26 32 32 22 22 28 28 46 DNF 170 29
LAT-51
Kristofers Laķis - B/z/Jūrmala
27 27 30 30 29 29 28 28 31 31 35 35 46 DNS 180 30
LAT-136
Eduards Kalniņš - B/z/RJK
33 33 28 28 32 32 23 23 39 39 36 36 46 DNF 191 31
LAT-52
Elizabete Lībķena - B/m/Jūrmala
46 DNF 37 37 33 33 29 29 30 30 26 26 46 DNF 201 32
LAT-89
Sofija Stefaņenkova - A/m/PJK
36 36 35 35 31 31 35 35 32 32 32 32 46 DNS 201 33
LAT-126
Nellija Pavlova - B/m/RJK
31 31 31 31 46 DNF 33 33 33 33 34 34 46 DNF 208 34
LAT-12
Lauma Riekstiņa - B/m/Jūrmala
35 35 33 33 46 DNF 34 34 35 35 31 31 46 DNF 214 35
LAT-82
Henrijs Hugo Močāns - B/z/KJK
30 30 38 38 35 35 30 30 36 36 46 DNF 46 DNS 215 36
LAT-40
Elza Kristiāna Reneslāce - B/m/Jūrmala
46 DNF 34 34 46 DNF 37 37 34 34 33 33 46 DNF 230 37
LAT-38
Paula Aleksandra Straume - B/m/k360
46 DNF 32 32 34 34 46 DNF 46 DNF 46 DNF 46 DNS 250 38
LAT-117
Timo Ēltamms - B/z/KJK
34 34 46 DNF 46 DNF 38 38 40 40 46 DNF 46 DNS 250 39
LAT-92
Ivans Orehovs - A/z/PJK
46 DNF 46 DNF 36 36 46 DNF 38 38 46 DNF 46 DNF 258 40
LAT-kr
Gustavs Erdmanis-Hermanis - B/z/Jūrmala
46 DNF 46 DNF 37 37 46 DNF 37 37 46 DNF 46 DNS 258 41
LAT-106
Jānis Roberts Grīnhofs - B/z/PJK
46 DNF 46 DNC 46 DNC 46 DNC 41 41 46 DNF 46 DNS 271 42
LAT-65
Artūrs Civjans - B/z/Jūrmala
46 DNF 46 DNF 46 DNF 46 DNF 46 DNF 46 DNF 46 DNS 276 43-45
LAT-105
Roberts Lasis - B/z/PJK
46 DNF 46 DNC 46 DNC 46 DNC 46 DNS 46 DNS 46 DNC 276 43-45
LAT-110
Romans Korobkovs - A/z/PJK
46 DNF 46 DNF 46 DNF 46 DNF 46 DNF 46 DNF 46 DNS 276 43-45

Reģistrācija

Reģistrācija izslēgta

Dalībnieki

45
|
|
|
Optimist

Optimist 45

LAT-106
Jānis Roberts Grīnhofs - B/z/PJK
Jahtklubs: Pilsētas jahtklubs
LAT-kr
Gustavs Erdmanis-Hermanis - B/z/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-51
Kristofers Laķis - B/z/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-41
Jūlijs Kaugars - B/z/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-12
Lauma Riekstiņa - B/m/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-60
Paula Riekstiņa - A/m/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-40
Elza Kristiāna Reneslāce - B/m/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-145
Gabriels Civjans - A/z/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-65
Artūrs Civjans - B/z/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-48
Gustavs Jānis Plato - B/z/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-69
Elza Marija Ciema - A/m/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-141
Šārona Alīda Caune - A/m/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-100
Jēkabs Čodars - A/z/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-52
Elizabete Lībķena - B/m/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-66
Alise Ance Rupenheite - B/m/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-50
Ansis Čodars - B/z/Jūrmala
Jahtklubs: JBS Jūrmala
LAT-89
Sofija Stefaņenkova - A/m/PJK
Jahtklubs: Pilsētas jahtklubs
LAT-90
Kārlis Lapsa - A/z/PJK
Jahtklubs: Pilsētas jahtklubs
LAT-112
Hetija Keita Gertmane - A/m/PJK
Jahtklubs: Pilsētas jahtklubs
LAT-128
Ulla Katrīna Dubra - B/m/JKE
Jahtklubs: Jahtklubs Engure
LAT-118
Soraija Tolstika - A/m/JKE
Jahtklubs: Jahtklubs Engure
LAT-37
Ralfs Bite - A/z/JKE
Jahtklubs: Jahtklubs Engure
LAT-114
Ivo Domijan - B/z/JKE
Jahtklubs: Jahtklubs Engure
LAT-119
Kristaps Ēlerts - A/z/RJK
Jahtklubs: Rīgas jahtklubs
LAT-126
Nellija Pavlova - B/m/RJK
Jahtklubs: Rīgas jahtklubs
LAT-71
Eduards Muciņš - A/z/RJK
Jahtklubs: Rīgas jahtklubs
LAT-68
Ričards Muciņš - A/z/RJK
Jahtklubs: Rīgas jahtklubs
LAT-136
Eduards Kalniņš - B/z/RJK
Jahtklubs: Rīgas jahtklubs
LAT-72
Valentīns Kalniņš - A/z/RJK
Jahtklubs: Rīgas jahtklubs
LAT-138
Karlīna Vaivode - A/m/k360
Jahtklubs: BA / klubs 360
LAT-143
Emīls Amsils - A/z/k360
Jahtklubs: BA / klubs 360
LAT-115
Artis Kristers Graudums - B/z/k360
Jahtklubs: BA / klubs 360
LAT-132
Laura Patrīcija Grote - B/m/k360
Jahtklubs: BA / klubs 360
LAT-38
Paula Aleksandra Straume - B/m/k360
Jahtklubs: BA / klubs 360
LAT-92
Ivans Orehovs - A/z/PJK
Jahtklubs: Pilsētas jahtklubs
LAT-117
Timo Ēltamms - B/z/KJK
Jahtklubs: Kuivižu jahtklubs
LAT-2
Toms Jirgensons - A/z/KJK
Jahtklubs: Kuivižu jahtklubs
LAT-82
Henrijs Hugo Močāns - B/z/KJK
Jahtklubs: Kuivižu jahtklubs
LAT-140
Emīls Mikus Baškevičs - A/z/RJK
Jahtklubs: Rīgas jahtklubs
LAT-105
Roberts Lasis - B/z/PJK
Jahtklubs: Pilsētas jahtklubs
LAT-80
Gustavs Penka - A/z/KJK
Jahtklubs: Kuivižu jahtklubs
LAT-120
Rihards Pļaviņš - A/z/RJK
Jahtklubs: Rīgas jahtklubs
LAT-107
Viesturs Simsons - A/z/RJK
Jahtklubs: Rīgas jahtklubs
LAT-73
Kristiāna Paula Sīmane - A/m/RJK
Jahtklubs: Rīgas jahtklubs
LAT-110
Romans Korobkovs - A/z/PJK
Jahtklubs: Pilsētas jahtklubs

LAT-106 Jānis Roberts Grīnhofs - B/z/PJK

  • Pilsētas jahtklubs

LAT-kr Gustavs Erdmanis-Hermanis - B/z/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-51 Kristofers Laķis - B/z/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-41 Jūlijs Kaugars - B/z/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-12 Lauma Riekstiņa - B/m/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-60 Paula Riekstiņa - A/m/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-40 Elza Kristiāna Reneslāce - B/m/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-145 Gabriels Civjans - A/z/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-65 Artūrs Civjans - B/z/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-48 Gustavs Jānis Plato - B/z/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-69 Elza Marija Ciema - A/m/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-141 Šārona Alīda Caune - A/m/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-100 Jēkabs Čodars - A/z/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-52 Elizabete Lībķena - B/m/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-66 Alise Ance Rupenheite - B/m/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-50 Ansis Čodars - B/z/Jūrmala

  • JBS Jūrmala

LAT-89 Sofija Stefaņenkova - A/m/PJK

  • Pilsētas jahtklubs

LAT-90 Kārlis Lapsa - A/z/PJK

  • Pilsētas jahtklubs

LAT-112 Hetija Keita Gertmane - A/m/PJK

  • Pilsētas jahtklubs

LAT-128 Ulla Katrīna Dubra - B/m/JKE

  • Jahtklubs Engure

LAT-118 Soraija Tolstika - A/m/JKE

  • Jahtklubs Engure

LAT-37 Ralfs Bite - A/z/JKE

  • Jahtklubs Engure

LAT-114 Ivo Domijan - B/z/JKE

  • Jahtklubs Engure

LAT-119 Kristaps Ēlerts - A/z/RJK

  • Rīgas jahtklubs

LAT-126 Nellija Pavlova - B/m/RJK

  • Rīgas jahtklubs

LAT-71 Eduards Muciņš - A/z/RJK

  • Rīgas jahtklubs

LAT-68 Ričards Muciņš - A/z/RJK

  • Rīgas jahtklubs

LAT-136 Eduards Kalniņš - B/z/RJK

  • Rīgas jahtklubs

LAT-72 Valentīns Kalniņš - A/z/RJK

  • Rīgas jahtklubs

LAT-138 Karlīna Vaivode - A/m/k360

  • BA / klubs 360

LAT-143 Emīls Amsils - A/z/k360

  • BA / klubs 360

LAT-115 Artis Kristers Graudums - B/z/k360

  • BA / klubs 360

LAT-132 Laura Patrīcija Grote - B/m/k360

  • BA / klubs 360

LAT-38 Paula Aleksandra Straume - B/m/k360

  • BA / klubs 360

LAT-92 Ivans Orehovs - A/z/PJK

  • Pilsētas jahtklubs

LAT-117 Timo Ēltamms - B/z/KJK

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-2 Toms Jirgensons - A/z/KJK

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-82 Henrijs Hugo Močāns - B/z/KJK

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-140 Emīls Mikus Baškevičs - A/z/RJK

  • Rīgas jahtklubs

LAT-105 Roberts Lasis - B/z/PJK

  • Pilsētas jahtklubs

LAT-80 Gustavs Penka - A/z/KJK

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-120 Rihards Pļaviņš - A/z/RJK

  • Rīgas jahtklubs

LAT-107 Viesturs Simsons - A/z/RJK

  • Rīgas jahtklubs

LAT-73 Kristiāna Paula Sīmane - A/m/RJK

  • Rīgas jahtklubs

LAT-110 Romans Korobkovs - A/z/PJK

  • Pilsētas jahtklubs

Dokumenti

aug 16 17:37

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Oriģinālais fails
aug 16 18:23

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Oriģinālais fails
aug 18 01:34

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Oriģinālais fails
aug 18 10:18

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Oriģinālais fails